Eniyisin.com Sosyal Paylaşım Sitesi

Uzaktaki babaya güzel sözler

Ben senden ne kadar uzakta olursam olayım, benim aklım, kalbim her zaman seninle babacığım. Sen bizleri merak etme sen iyi olduğun sürece bizde iyiyiz. Biliyor musun baba üzüldüğüm zaman senin gülüşlerin aklıma geliyor ve üzüntüm hemen geçiveriyor. Gülüşün beni mutlu etmeye yetiyor, seni çok özledim canım babam. Her insanın babası böyle senin gibi iyidir diyorum ama başkalarının babalarının yaptıklarını duyunca benim babam bir taneymiş diyorum. Seni çok seviyorum babam. Eğer bu dünyada yaşayan bir baban varsa, bayramdan bayrama da olsa gidip elini öpebiliyorsan bu hayatta çok şeyin var demektir. Allah’a ne kadar şükretsen azdır.

35

Kaybedilen babaya güzel sözler

Sen hiç gitmedin ki baba, gözlerimden kalbime taşındın. Önceden bir yerdeyken şimdi baktığım her yerdesin. Senden ayrı yaşamak ölümmüş babam, senin yanındayken bunu bilemedim ama senden ayrıldıktan sonra ben sensiz nefes alamdım. Eğer hayatta olan bir baban varsa dünyanın en şanslı insanısın. Baba uzakta da olsa yakında da olsa her zaman seni düşünür. Her yolunu gözleyeceğin bir baban varsa, eve geldiğinde yavrum deyip seni kucaklarsa, canın sıkıldığı zaman alıp sana destek olursa. Allah’a binlerce kez şükretmelisin. Babam sen bizden ayrılalı benim yüzüm gülmedi hiç, sensizlik zamanla geçer dediler ama benim ki geçmedi. Ben her gece rüyalarımda seni görüyorum. Baba baba gel diye sana sesleniyorum. Canım babam seni çok seviyorum.

31

Babaya klasik babalar günü sözleri

Canım babam Allah seni başımızdan eksik etmesin. Babaya güzel sözler olarak ne yazsam az gelir, ona en büyük sözü; seni seviyorum babacığım diyorum. Sen bizim sarsılmaz dayanağımız, sen bizim merhamet yürekli canım babamızsın. Artık yürümeyi öğrendim. Fakat hala düşmekten korkuyorum. Ellerimi bırakma baba!

36
Babalar Günü Çekilişi, Orjinal Us Polo Assn Erkek Cüzdanı Kazan

Babalar Günü Çekilişi, Orjinal Us Polo Assn Erkek Cüzdanı Kazan

Babalar günü hediyeniz hazır. Eniyisin.com a üye ol bir tavsiye yap. Türkiye'nin tavsiye ve yorum sosyal paylaşım sitesinden çekilişle verilecek 3 orijinal Us Polo Assn erkek cüzdanından birini kazan. Ücretsiz kargo ile hediyeni teslim al. Çekiliş tarihi 21 Haziran Pazar. Kazananları sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan öğren. Çekiliş sponsoru www.db-dizayn.com kişiye özel hediyeler.

Baba ile ilgili duygusal sözler

Bir adam yaşlandığını anlar, çünkü babasına benzemeye başlar. Küçükken en çok babamızın verdiği nasihatlere kızardık, şimdi ise o nasihatler sayesinde hayatın karşısında dimdik duruyoruz. İnsan babasına borçlu olduğu saygıyı, ancak baba olunca duyar. Bir babanın çocukların yapabileceği en büyük iyilik onların annelerini sevmektir. Bir baba yüz evlada bakar da yüz evlat bir babaya bakamaz. Baba olduktan sonra göreceksiniz ki, kendi mutluluğunuzdan çok, çocuğunuzun mutluluğu ile mutlu olabilirsiniz.

33
arrow