EN İYİSİ SENSİN ve ÜYEMİZ OLARAK SENİN HAKLARIN ÇOK ÖNEMLİ

EN İYİSİN EKİBİ

KULLANIM ŞARTLARI 


Eniyisin'e Hoş Geldiniz!
Kullanıcı Sözleşmesi

1- Eniyisin Hizmeti hakkında aşağıda belirtilen bilgileri sağlamaktadır. Bir Eniyisin hesabı oluşturduğunuzda veya Eniyisin kullandığınızda bu koşulları kabul etmiş sayılırsınız.
2- Eniyisin Hizmeti, bu Kullanım Koşulları, sizinle Deniz Babuç arasında bir sözleşme teşkil eder.
3- Eniyisin Hizmeti Size Hayattaki enlerinizi paylaşmanız için ücretsiz bir sosyal paylaşım sitesi sunar.
4- En iyisin bir tavsive sitesidir. Şikayetleriniz ve olumsuz görüşleriniz için diğer siteleri kullanınız. Argo, cinsel içerik, ırkçılık, fanatizm, siyaset gibi insanları bölen paylaşlaşımlar site yöneticileri tarafından bilgi verilmeksizin kaldırılır.
5- Eniyisin önemsediğiniz marka, ürün ve hizmetlerle bağlantı kurmanızı sağlar.
6- Üçüncü taraf ortaklardan aldığımız verileri, size anlamlı bulacağınızı düşündüğümüz reklamlar, teklifler ve diğer sponsorlu içerikleri göstermek için kullanıyoruz.
7- Topladığımız bilgileri, Hizmetimiz üzerinde çalışmalar gerçekleştirmek ve hem Hizmetimizi iyileştirecek hem de topluluğumuzun refahına katkıda bulunacak araştırmalarda başkalarıyla işbirliği yapmak için kullanıyoruz.
8- Eniyisin'nin güvenli ve yasalara uygun kalmasını istiyoruz. Bu nedenle, Eniyisin topluluğuna katılmadan önce bu sözleşmede geçen kısıtlamaları kabul etmeniz gerekiyor.
9- En az 13 yaşında veya ülkenizde sosyal paylaşım sitesi kullanmak için gereken asgari yasal yaşta olmanız gerekir.
10-Hesabınızın daha önce yasaları veya herhangi bir ilkemizi ihlal etmeniz nedeniyle kapatılmamış olması gerekir.
11-Herhangi bir cinsel suçtan hüküm giymemiş olmamanız gerekir.
12- Başkasının kimliğine bürünemez ve doğru olmayan bilgiler veremezsiniz.
13- Kimliğinizi açıklamanız gerekmez, ancak bize doğru ve güncel bilgiler (kayıt bilgileri dahil) vermeniz gerekir. Ayrıca başka birisinin kimliğine bürünemez ve açık iznine sahip olmadığınız birisi için hesap oluşturamazsınız.
14- Yasalara aykırı, yanıltıcı veya dolandırıcılık amaçlı herhangi bir şey yapamaz, yasadışı veya yetkisiz amaçlarla herhangi bir eylem gerçekleştiremezsiniz.
15- Türkiye Cumhuriyeti Teylif hakları kanunları dahil olmak üzere bu Koşulları ihlal edemezsiniz (veya ihlal etmesi için başkalarına destek veya teşvikte bulunamazsınız). Davranışları ve içerikleri nasıl şikayet edeceğinizi Yardım Merkezimizden öğrenin.
16- Hizmetin arzulanan çalışma biçimine müdahale edecek veya olumsuz etkide bulunacak herhangi bir şey yapamazsınız.
17- İzinsiz yollarla hesap oluşturma, bilgilere erişme veya bilgi toplama girişiminde bulunamazsınız.
18- Açık iznimiz olmadan otomatik olarak hesaplar oluşturmak veya bilgi toplamak da buna dahildir.
19- Hesabınızın herhangi bir parçasını (kullanıcı adınız dahil) satın almaya, satmaya veya devretmeye çalışamaz; ayrıca başka kullanıcıların giriş bilgilerini veya simgelerini isteyemez, toplayamaz veya kullanamazsınız.
20- Fikri mülkiyet hakları dahil olmak üzere, özel veya gizli bilgileri paylaşamaz ya da bir başkasının haklarını ihlal edecek herhangi bir şey yapamazsınız.
21- Önceden yazılı iznimiz olmadan kullanıcı adınızda bir domain adı veya internet adresi (URL) kullanamazsınız. Bize Verdiğiniz İzinler. Aramızdaki sözleşme kapsamında, bize Hizmeti sağlamak için ihtiyaç duyduğumuz izinleri vermektesiniz.
22- içerikleriniz üzerinde hak iddia etmemekteyiz, ancak bize içerikleri kullanmamız için bir lisans vermektesiniz.
23- Hesabınız için bir kullanıcı adı veya benzer bir tanımlayıcı seçerseniz, uygun veya gerekli gördüğümüz takdirde (ör. başka birinin fikri mülkiyet haklarını ihlal ediyorsa veya başka bir kullanıcının kimliğine bürünüyorsa) bunları değiştirebiliriz.
24- Sahip olduğumuz fikri mülkiyet hakları kapsamındaki içerikleri kullandığınızda ve bunları Hizmetimizde erişilebilir kıldığınızda (örneğin oluşturduğunuz veya paylaştığınız içeriklere eklemeniz için sağladığımız görseller, tasarımlar, videolar veya sesler), sahip olduğumuz içeriğe ait tüm haklar bize ait olur ve söz konusu içerik hakkında size bir hak tanınmaz.
25- Fikri mülkiyetimizi, ticari markalarımızı ya da benzer markaları sadece Marka Kurallarımızda açıkça izin verilen şekilde veya bizden önceden yazılı izin alarak kullanabilirsiniz.
26- Yazılımımızı değiştirmek, türevlerini oluşturmak, kaynak koda dönüştürmek veya başka bir şekilde bizden kaynak kod çekmeye çalışmak için öncelikle bizden veya bir açık kaynak lisansı kapsamında yazılı izin almanız gerekir.
27- Türkiye Cumhuriyeti yasalarını veya Eniyisin Yayın İlkelerini ihlal ettiğini düşündüğümüz durumlarda Hizmette paylaştığınız içerikleri veya bilgileri kaldırabiliriz.
28- Bizi yasal süreçlere maruz kalma tehlikesiyle karşı karşıya bırakmanız, ihlal etmeniz, diğer kişilerin fikri mülkiyet haklarını sürekli olarak ihlal etmeniz veya yasaların izin verdiği ya da gerektirdiği şekilde topluluğumuzu veya hizmetlerimizi korumak amacıyla size Hizmeti kısmen veya tamamen sunmayı derhal durdurabilir. Hesabınızı kapatma kararı alırsak, gerekli olduğunda sizi bilgilendiririz. Hesabınızın yanlışlıkla kapatıldığını düşünüyorsanız veya hesabınızı kendiniz kapatmak veya kalıcı olarak silmek istiyorsanız bize ulaşın.
29- Sildiğiniz içerikler yedek kopyalarda sınırlı bir süre için saklanabilir ve başkalarının paylaştığı yerlerde görünmeye devam eder.
30- Bu sözleşmenin herhangi bir kısmı uygulanamaz nitelikteyse, sözleşmenin geri kalanı geçerliliğini koruyacaktır.
31- Sözleşmemiz üzerinde yapılacak herhangi bir değişiklik ya da feragat, tarafımızca yazılı olarak yapılmalı ve imzalanmalıdır. Bu sözleşmenin herhangi bir hükmünü uygulama konusunda başarısız olmamız halinde, bu durum bir feragat olarak kabul edilmeyecektir. Size açık bir şekilde verilmemiş tüm haklar tarafımızca saklı tutulmaktadır.
32- Bu sözleşme, herhangi bir üçüncü tarafa herhangi bir hak tanımamaktadır.
33- Bu sözleşme kapsamındaki hak veya yükümlülüklerinizi, bizim iznimiz olmadan başkalarına devredemezsiniz.
34- Sahip olduğumuz hak ve yükümlülüklerimizi başkalarına devredebiliriz. Örneğin, şirketimizin sahibinin değişmesi (şirket birleşmesi, şirket satışı veya varlıkların satışı) ya da yasalar gereği böyle bir durum yaşanabilir.
35- Hizmetimiz "olduğu gibi" sunulur. Hizmetimizin her zaman emniyetli, güvenli ve kusursuz olacağını garanti edemeyiz. YASALARIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE, ZIMNİ PAZARLANABİLİRLİK, ÖZEL BİR AMACA UYGUNLUK, ZAPTA KARŞI TEMİNAT VE İHLAL ETMEME GARANTİLERİ DAHİL, AÇIK VEYA ZIMNİ HER TÜR GARANTİYİ REDDEDİYORUZ.
36 -Ayrıca insanların ve başkalarının neler yaptığını veya söylediğini kontrol etmiyoruz ve bu kişilerin veya sizin eylem ve davranışlarınızdan (internette veya internet dışında) ya da paylaştığınız herhangi bir içerikten (yasadışı veya rahatsız edici içerikler dahil) sorumlu değiliz. Buna ek olarak, Hizmetimiz üzerinden erişim sağlasanız dahi, başka kişiler veya şirketler tarafından sunulan hizmet ve özelliklerden sorumlu tutulamayız.
37- Hizmette gerçekleşen herhangi bir şey için sorumluluğumuz ("yükümlülük" olarak da adlandırılır), yasaların izin verdiği asgari sorumlulukla sınırlıdır. Hizmetimizle ilgili herhangi bir sorun meydana gelirse, bu sorunun yol açabileceği tüm etkileri bilmemiz mümkün olmayacaktır. Muhtemel olduğunu bilsek dahi, bu Koşullardan kaynaklanan veya bu Koşullarla ilgili herhangi bir kâr, gelir, bilgi veya veri kaybı ile bağlı, özel, dolaylı, emsal niteliğinde, cezai veya arızi zarardan dolayı sorumlu ("yükümlü") tutulmayacağımızı kabul edersiniz. İçerik, bilgi veya hesabınızı sildiğimiz durumlar da buna dahildir.
38- Bu sözleşmenin tarafları arasında çıkabilecek her türlü ihtilafta Türkiye Cumhuriyeti İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.
39- Görüşleriniz ve diğer önerileriniz bizim için her zaman çok önemlidir, ancak bunları herhangi bir sınırlama olmadan kullanabileceğimizi ve kullandığımız takdirde size bir bedel ödeme veya görüşlerinizi gizli tutma yükümlülüğümüz olmayacağını kabul edersiniz.
40- Hizmetimizi ve ilkelerimizi değiştirebiliriz. Ayrıca, Hizmetimizi ve ilkelerimizi doğru olarak yansıtması için bu Koşulları da değiştirmemiz gerekebilir. Yasalar uyarınca aksi gerekmediği sürece, bu Koşullarda değişiklik yapmadan önce sizi bilgilendirecek (ör. Hizmetimiz aracılığıyla) ve Koşullar yürürlüğe girmeden önce size inceleme fırsatı vereceğiz. Sonrasında Hizmeti kullanmaya devam ederseniz, güncellenen Koşullara tabi olacaksınız. Bu veya güncellenen Koşulları kabul etmek istemiyorsanız buradan hesabınızı silebilirsiniz.
Bu sözleşme 40 maddeden oluşmaktadır.
Değiştirilme Tarihi: 07 Nisan 2018

Sitemizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Daha fazla bilgi